Connect with us
10 futbollistet me te shpejte 10 futbollistet me te shpejte

Futboll

10 futbollistët më të shpejtë në botë

Cilet jane 10 futbollistët më të shpejtë në botë? Futbolli është një nga sportet më të njohura në botë, me miliona tifozë...

messi, ronaldo

Futboll

10 futbollistët më të paguar në botë

Futbolli, është sporti më popullor në nivel global, me rreth 3.5 miliardë fansa. Nuk është çudi që lojtarët më të mirë në...

10 lojtarët më të mirë të viteve 80

Futboll

10 futbollistët më të mirë të viteve ’80

Vitet ′80 ishin një epokë e artë për futbollin, me shumë futbollistë të jashtëzakonshëm që zbukuronin “tapetin  jeshil”, ndaj dhe ne menduam...

More News