Connect with us

Gossip

Zara McDermott surprizon, tregon format perfekte në Instagram

Zara McDermott foto

Ish ylli i “Love Island”, Zara McDermott ka publikuar në rrjetin Instagram, disa foto ku binin në sy format e saj perfekte. 23 vjeçarja iu kundërpërgjigj kështu zërave që e kishin kritikuar për rënien e dukshme nga pesha. Bukuroshja dukej perfekte teksa pozonte e veshur me një “corset” të zi dhe një mini-fund të po të njejtës ngjyrë.

Zara McDermott

Zara e shoqëroi postimin e saj me shkrimin: “Nuk kam postuar për një kohë të gjatë, kështu që përshëndetje…p.s nesër është ditëlindja time.” Modelja gjithashtu u mundua të shpjegonte se përse kishte zgjedhur të binte në peshë. Ajo u shpreh për fansat se ky ndryshim nuk ishte thjesht për të humbur disa kilogramë të tepërt. Por, pasi modelja u ndje e motivuar të adoptonte një stil jetese dhe të ushqyeri më të shëndetshëm që pas vdekjes së gjyshes së saj.

23 vjeçarja u shpreh se qëllimi i saj është t’ia dale të vrapojë, pa iu marrë fryma. Si dhe të zëvëndësojë ushqimet e shpejta me alternativa më të shëndetshme.

Zara McDermott hot pictures

Portali Sportiv është portali më i madh online që ofron artikuj profesionalë ,analiza, lajme sportive etj. Na ndiqni, ne nuk do tju zhgënjejmë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Gossip