Connect with us

Gossip

Rebecca Gormley pozon nga shtëpia e saj, ja fotot me lingerie

Rebecca Gormley

Ylli i shfaqjes së famshme Love Island, Rebecca Gormley, ka ndarë për fansat e saj në Instagram disa foto mjaft sensuale nga shtëpia. Bukuroshja 22 vjeçare u shfaq me një set “lingerie” gjysmë transparente ngjyrë blu. Ajo e shoqëroi postimin e saj në Instagram me komentin “Be more of you and less of them”.

Rebecca Gormley hot pics

Vetëm pak para se të postonte fotot, e dashura e Biggs Chris gjithashtu ndau një tjetër postim për publikun. Rebecca u shfaq duke pozuar përpara pemës së Krishtlindjeve me një fustan të zi që vinte në pah format e saj.

Para disa muajsh, më saktësisht në shtator, bukuroshja e Love Island u përball me mjaft kritika nga publiku për modelin kaçurrela të flokëve. Shumë komentues e cilësuan të pamenduar mirë këtë hap nga Rebbeca, duke e cilësuar atë se po tregohej disi e pakujdesshme duke adaptuar një stil dhe kulturë që i përket së pari komunitetit afrikan. Por ajo u përgjigj se nuk shihte asnjë gabim me atë që kishte bërë, dhe se thjesht po ndiqte preferencat e saj pa lënduar askënd.

Alteo është një kontribues kryesor në "Portali Sportiv". Ka një eksperiencë disa vjeçare në fushën e gazetarisë sportive! Përcjell me pasion lajmin drejt audiencës tonë!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Gossip