Connect with us

Gossip

Christine McGuinness pozon me rroba palestre, ja fotot hot

Christine McGuinness

Christine McGuinness u ka provuar dhe një herë fansave në Instagram se punon fort për fizikun e saj në palestër. 32 vjeçarja dukej në super formë në setin e fundit fotografik. Bashkëshortja e prezantuesit të njohur Paddy McGuinness mbante veshur një set sportiv palestre, që nxirrte në pah më së miri asetet e saj.

Christine McGuinness hot

Christine e shfrytëzoi këtë rast për të prezantuar dhe një produkt të ri palestre nga marka e njohur Pulseroll. Ky postim i bukuroshes vjen në një moment mjaft të rëndësishëm për të. Ajo dhe bashkëshorti i saj do të lënë banesën e vjetër ku banonin me qera, dhe do të shpërngulen në shtëpinë e tyre të re. 

Kujtojmë se Christine kurorëzoi lidhjen e saj me 47 vjeçarin Paddy McGuinness në vitin 2011, dhe mesa duket ky është hapi madhor i rradhës për çiftin. 32 vjeçarja gjithashtu u bëri të ditur fansave në Instagram se javët në vijim do të jenë mjaft aktive për familjen e saj.

Christine McGuinness pictures

Alteo është një kontribues kryesor në "Portali Sportiv". Ka një eksperiencë disa vjeçare në fushën e gazetarisë sportive! Përcjell me pasion lajmin drejt audiencës tonë!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Gossip