Connect with us

Gossip

Kayleigh Morris ngre temperaturat, ja fotot nga pushimet në Qipro

Kayleigh Morris

Kayleigh Morris u bë e famshme kur u shfaq për herë të parë për publikun në “reality show-un” e njohur Ex On The Beach. Që prej atij momenti bukuroshja ka qënë gjithmonë në vëmendje të paparacëve dhe rrjeteve sociale. Kështu ndodhi dhe këtë javë teksa 32 vjeçarja u fotografua duke shijuar relaksin e pushimeve në bregdetin e Qipros.

Kayleigh dukej mjaft konfidente dhe tërheqëse në bikinin e saj me vija, që vinte më së miri në pah format fantastike të bukuroshes. Ajo kishte zgjdhur një makiazh minimal dhe vetëm një palë syze si aksesorë, për të kompletuar pamjen e saj në këtë ditë relaksi.

Në debutimin e saj në shfaqjen e famshme Ex On The Beach, Morris kaloi një moment të vështirë kur ish-partneri i saj Adam Gabriel u përfshi në një lidhje me shoqen e saj të ngushtë të asaj kohe, Loren Green. Gjithsesi Kayleigh është shprehur se e ka falur Loren për incidentin e ndodhur, dhe gjithçka tashmë i përket së kaluarës.

Portali Sportiv është portali më i madh online që ofron artikuj profesionalë ,analiza, lajme sportive etj. Na ndiqni, ne nuk do tju zhgënjejmë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Gossip