Connect with us

Gossip

Amber Turner tregon trupin perfekt nga pushimet në Dubai

Amber Turner

Amber Turner, ylli 27 vjeçar i “The Only Way Is Essex” ka ndarë me fansat disa foto nga udhëtimi i saj në Dubai. Ajo shfaqet mjaft në formë, në fotot e fundit me bikini që sigurisht kanë tërhequr vëmendjen e publikut. Mësohet se Amber ndodhet me pushime në Dubai së bashku me partnerin e saj, Dan Edgar.

Amber Turner foto

Pasi shpenzoi mbrëmjen duke pirë tekila dhe duke festuar në një klub nate, bukuroshja ia doli të gjente kohë për një mini-set fotografik pranë pishinës. Amber e shoqëroi postimin e saj në Instagram me komentin “Një tjetër ditë, një tjetër bikini”.

27 vjeçarja ka humbur plot 9 kg peshë këtë vit dhe dukej sensacionale në dy pozat me bikini të ndryshme. Amber gjithashtu u beri me dije fansave se përpara udhëtimit, ajo dhe i dashuri i saj ishin testuar për COVID-19, dhe kishin rezultuar negativë. Por, shumë persona në rrjetet sociale përsëri e kanë kritikuar çiftin për këtë vizitë të panevojshme në një kohë pandemie.

amber turner foto hot

Portali Sportiv është portali më i madh online që ofron artikuj profesionalë ,analiza, lajme sportive etj. Na ndiqni, ne nuk do tju zhgënjejmë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Gossip