Connect with us

Gossip

Megan Barton Hanson ekspozon format dhe tregon progresin në palestër

Megan Barton Hanson

Megan Barton Hanson u provoi fansave në Instagram se ka bërë më të mirën e mundshme në orët e shpenzuara në palestër. Ish ylli i shfaqjes së famshme “Love Island” postoi disa foto në Instagram, ku shfaqej e veshur me rroba minimale dhe pa reçipeta. Në sy binin dhe muskujt e tonifikuar të barkut, shenjë e qartë se bukuroshja ka shpenzuar mjaft kohë në palestër. 

Megan Barton photo

Fotot erdhën pas komenteve të fundit të Megan, ku ajo u shpreh për të ardhmen e saj. Modelja dëshiron që të ketë fëmijë para se të mbushë 30 vjeç. Kjo edhe në qoftë se nuk ka gjetur ende një partner. Ajo u shpreh e hapur dhe për mundësinë e adoptimit të një fëmije në të ardhmen.

Megan deklaroi për mediat: “Sado të kem dëshirë të njoh dikë dhe të kaloj jetën time me të, në qoftë se shkoj në pikën që jam 30 vjeç dhe ende vetëm do të rrisja dhe vet një fëmijë. Nuk mendoj që është aq e vështirë.” 

Megan

Alteo është një kontribues kryesor në "Portali Sportiv". Ka një eksperiencë disa vjeçare në fushën e gazetarisë sportive! Përcjell me pasion lajmin drejt audiencës tonë!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Gossip