Connect with us

Gossip

Lucie Donlan ekspozon format e saj në bikinin prej lëkure

Lucie Donlan

Lucie Donlan, ylli 22 vjeçar i spektaklit “Love Island” ka publikuar foto të nxehta nga Maldivet në Instagramin e saj. Modelja ka bërë publike fotot gjatë udhëtimit të saj romantik në ishujt Maldive, me partnerin Luke Mabbott.

Në sy binte makiazhi i saj natural si dhe muskujt e tonifikuar të barkut. Lucie kishte zgjedhur gjithashtu një model flokësh shumë natyral dhe të shkujdesur. Ndërsa bikini i zi prej lëkure nxirrte më së miri në pah format e saj. Modelja i shoqëroi fotot me tekstin “Rekordet janë bërë për t’u thyer.”

Lucie Donlan

Këto pushime vijnë pas një periudhe disi të vështirë për çiftin. Kjo pasi ish e dashura e Luke Mabbott, Demi Jones ngriti akuzat se Luke e kishte tradhëtuar atë gjatë marrëdhënies së tyre që zgjati vetëm 4 muaj. Ndërkohë Lucie dhe Luke kanë kërkuar nga ndjekësit e tyre që të bëhen pjesë e zgjidhjes së problemit dhe jo ta zmadhojnë atë. 

Lucie Donlan

Portali Sportiv është portali më i madh online që ofron artikuj profesionalë ,analiza, lajme sportive etj. Na ndiqni, ne nuk do tju zhgënjejmë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Gossip