Connect with us

Gossip

Arabella Chi ngre temperaturat, modelja pozon me bikini nga hoteli

arabella

Arabella Chi- Modelja 29 vjeçare e cila u bë e njohur në shfaqjen e famshme “Love Island” duket në top formë në fotot e saj më të fundit. Arabella Chi tregoi format e saj sensacionale në një bikini të bardhë, teksa ndodhej në Emiratet e Bashkuara Arabe. Ajo dukej mjaft konfidente teksa pozonte për kamerën pranë pishinës së hotelit.

Arabella Chi

Modelja kësaj rradhe u shfaq me një look pa makiazh. Ajo mbante veshur si aksesorë vetëm syzet e saj dhe një çantë Christian Dior. Muajin e kaluar, Arabella tregoi dhe një herë për publikun, fizikun e saj mbresëlënës. 29 vjeçarja ishte pjesë e një seti fotografik me tematikë tropikale.

Arabella

Duket se modeles i mungon moti i ngrohtë. Këtë gjë e ka shprehur ajo vet në një nga postimet e fundit në rrjetin Instagram ku shkruan: “Më ktheni pas…zyrtarisht më mungon të vesh një bikini më shumë se kurrë. Tani kam ngecur në shtrat dhe po ngrij nga i ftohti.”

Portali Sportiv është portali më i madh online që ofron artikuj profesionalë ,analiza, lajme sportive etj. Na ndiqni, ne nuk do tju zhgënjejmë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Gossip