Connect with us

Gossip

Chloe Ferry çmend rrjetin, modelja pozon në lingerie transparente

Chloe Ferry

Chloe Ferry mahniti dhe një herë tjetër followers-at e saj, por jo vetëm. Bukuroshja 25 vjeçare dukej sensasionale në shkrepjet e fundit të cilat i postoi në Instagram. Chloe kishte kaluar flokët e gjatë bjondë mbi njërën shpatull teksa pozonte në një selfie, me makiazh të plotë përpara aparatit celular.

Vëmendja kryesore sigurisht ishte tek format bombastike të modeles, me bikinin aspak modest që nxirrte në pah bustin e Chloe.

Bukuroshja e shoqëroi postimin e saj në Instagram me caption-in “Hotel and chills😋”.

Para pak muajsh modelja mori reagime të ashpra nga rrjeti pas një postimi ku tregonte se kishte humbur peshë. Fansat e cilësuan Chloe se po promovonte një stil jetese jo të shëndetshëm, por modelja iu përgjigj menjëherë komenteve negative.

Ajo tha se ndihej mjaft konfidente me trupin e saj, dhe në qoftë se komentuesit nuk kanë diçka të mirë për të thënë, më mirë t’i mbajnë komentet për vete…

Portali Sportiv është portali më i madh online që ofron artikuj profesionalë ,analiza, lajme sportive etj. Na ndiqni, ne nuk do tju zhgënjejmë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Gossip